Jdi na obsah Jdi na menu
 


panna

5. 3. 2007
Živel: země
Vládce: Merkur
Kameny: achát, jantar, safír, smaragd
Příznivé dny: pondělí, středa, čtvrtek

Panna - muž

Muž Panna má před sebou většinou vytyčený cíl, pokud ho ztratí, je to špatné. Ne však na dlouho, najde se časem jiný a daleko náročnější. Tento muž dokáže milovat něžně a vášnivě, ale veškeré pocity a citové vjemy si většinou nechává pro sebe. Vlastní i šestý smysl, intuice mu pomáhá na cestě životem. Když se zamiluje, touží po čistém, až ryzím vztahu, po upřímnosti a hlubokých citech. Je přecitlivělý a obává se kritiky. Nechce být nikým ovládaný, nedokáže se lásce přizpůsobit až do té míry, aby ztratil sám sebe. Hledejte u něj spíše kvalitu než kvantitu. Je věrný a spolehlivý.

Panna - žena

Je pilná, metodická a značně přizpůsobivá. Často raději ustoupí, než by se zbytečně přela, svůj názor však nemění. Jsou jí vlastní filozofické úvahy, mnohostranné umělecké nadání a zvídavost. V poznání světa se snaží jít více do hloubi. Je velmi romantická a současně i praktická. Obvykle není moc průbojná, což je k její škodě. Je svědomitá, spolehlivá a vytrvalá. Na svou lásku dokáže čekat celé roky, nevěru těžko odpouští. Když odpustí, nikdy nezapomíná. Je roztomilou a vtipnou společnicí, když se jí někdo nelíbí, odchází. Když se cítí nejistá, uchyluje se i k ironii. Vášeň je pro Pannu bolestí duše, kterou musí vyléčit rozumem.


Slavní narození ve znamení Panna

Lance Armstrong, Sean Connery, John Cage, Roald Dahl, Cameron Diaz, Antonín Dvořák, Shannon Elizabeth, Gloria Estefan, Michael Faraday, Květa Fialová, Greta Garbo, Richard Gere, Johann Wolfgang Goethe, Hugh Grant, Salma Hayek, Georg Wilhelm Friedrich Hegel, Agatha Christie, Michael Jackson, Ken Kesey, Beyoncé Knowles, Daniela Kolářová, Kryštof Kolumbus, D. H. Lawrence, Stanislaw Lem, John Locke, Sophia Loren, Tereza Maxová, Freddie Mercury, Moby, Richard Müller, Ryan Phillippe, Pink, Keanu Reeves, Ronaldo, Adam Sandler, Claudia Schiffer, Adriana Sklenaříková-Karembeu, Victoria Silvstedt, Oliver Stone, Matka Tereza, H. G. Wells, Emil Zátopek