Jdi na obsah Jdi na menu
 


střelec

5. 3. 2007
Živel: oheň
Vládce: Jupiter
Kameny: ametyst, granát, jantar, safír, tyrkys
Příznivé dny: pátek, sobota, neděle

Střelec - muž

Muž Střelec vystřeluje množství střel do různých stran a na různé cíle. Má rád pohodlí, klidnou atmosféru a blahobyt. Dává přednost ženám, které zvyšují jeho hrdost a jsou schopné dobře vést domácnost. V jeho žilách koluje ohnivá krev, nemá zábrany postavit se čemukoliv a většinou slavit úspěch. Je temperamentní a neposedný, dělá mu potíže vydržet v klidu a ničím se nezabývat. Z celé jeho osobnosti vyzařuje elán a energie. Ve tváři mívá spokojený výraz a stále se usmívá. Není lakomý a báječně umí vařit. Všechno příliš prožívá a dlouho se z bolesti či rozchodu nemůže vzpamatovat. Je to skvělý partner se zlatým srdcem.

Střelec - žena

Žena tohoto znamení má tvídové kostýmky, sportovní kalhoty a krátké účesy. Vždy touží po nejlepší kvalitě. Nemá ráda skandály. Je buď nepřístupná, hrdá a pořádkumilovná, nebo velká dáma, která touží po obdivu všech kolem.
S humorem a dobrou náladou může zvládnout i ty nejsvízelnější situace. Je požitkářka a ohromuje své okolí sebedůvěrou. Nejhůře snáší ticho, nudu a nekomunikativní lidi. Touží po exotice a po všem co je pro ni zajímavé. Platí pro ni: „Co na srdci, to na jazyku“. Její oči září upřímností a šibalstvím. Má citlivé srdce a ráda obdarovává ty, které má ráda. Pokud najde svého vytouženého partnera, velmi silně se na něj upne.


Slavní narození ve znamení Střelec

Christina Aguilera, Woody Allen, Christina Applegate, Jane Austen, Kim Basinger, Ludwig van Beethoven, William Blake, Tycho de Brahe, Vlastimil Brodský, Andrew Carnegie, Arthur C. Clarke, Elisha Cuthbert, Philip K. Dick, Walt Disney, Marek Eben, Bedřich Engels, Jane Fonda, Miloš Forman, Nelly Furtado, Jake Gyllenhaal, Jimi Hendrix, Katie Holmes, Noam Chomsky, Winston Churchill, Milla Jovovich, John Kerry, Aneta Langerová, Bruce Lee, C. S. Lewis, Lucy Liu, John Malkovich, Bohuslav Martinů, Julianne Moore, Jim Morrison, Nostradamus, Sinead O'Connor, Ozzy Osbourne, Michael Owen, Edith Piaf, Brad Pitt, Keith Richards, Ridley Scott, Frank Sinatra, Britney Spears, Steven Spielberg, Ben Stiller, Tina Turner, Mark Twain, Gianni Versace, Tom Waits, Frank Zappa